Antalya Trans Gamze

 

Report problem
Processing your request, Please wait....
This ad listing is expired.

Harika duygular ve kadınsı yönlerimle Antalya trans numaraları arayanlar için buradayım. Herkese en içten dileklerimle merhaba diyorum. Ben Antalya travesti partner Gamze. Hepinizi çok seviyorum ve sizi mutlu etmek için buradayım. Kaliteli ve özel birliktelikler istiyorsanız kesinlikle ilk tercihiniz ben olmalıyım.

Dikkatimizi çeken bir diğer konu ise Antalya ameliyatlı travesti çeşitli zenginlerin kaldığı ultra lüks gökdelende yaşamasıydı, bunun yanında bindiği atlarda 300 bin dolar değerinde uluslararası, yarış kazanmış atlar oldu. Serveti söylenene göre oldukça fazladır. Acaba bunun sebebi eski suçlarından yargıladıktan sonra bu işe mi devam etmesi yoksa gerçekten kendimi kazanmış olması. Kafaları karıştırmıştır.

Hemen gidip bana ihanet etmen gerekmiyordu. Yazık, diyerek, piç kurusunun anlaşmalı boşanıp konunun sessiz sakince kapanmasını istiyordu, ki öyle oldu. Sessizce boşanıp, gündeş yüklü bir miktarda tazminat aldıktan sonra, kızında velayetini almıştır. Gereksiz kişilik ise yaşam sürdüğü ülkeye ABD’ye dönmüştür.

Sadece kendini bilen, düzgün beylerle ilgileniyorum, unutulmaz anları benimle birlikte yaşayama hazırsan eğer bana aşağıdaki numaramdan rahatça ulaşabilirsiniz.

Sınır kural sevmiyorum, full sınırsız bir hatunum, isteğinize göre ister aktif ister pasif olurum, karar sizin zevkinize kalmış.

 

Comments