Olgun Gay Cd Birsen

 

Report problem
Processing your request, Please wait....
This ad listing is expired.

Antalya olgun gay cd travesti partnerim, ismim Birsen.

Aşk zevk ve mutluluk istiyorsan beni aramalısın. Asla aceleci olmayan yapımla her şeyin sevgili tadında olduğu ve zevkin doruklarda yaşanacağı anları yaşamak istersen sana bir telefon kadar yakınım.

Bunun üzerine pencereyi açıp, beni kurtarın diye bağırdı. Kendisini darbeden eşine, üzerime gelme. Sabahtan beri beni dövüyorsun, öldüreceksin beni dediği öne sürülen, mutfaktan aldığı bıçağı adamın göğsüne sapladı. Kanlar içinde yere yığılan eşini görünce bezle yarasına tampon yapan ihbarıyla eve polis ve sağlık ekipleri geldi.

Bence seksi bir travestinin her daim bakımlı şık ve sağlıklı olması sizlerin her an bir adım daha ileriye gitmeniz gerektiğinin sizlere bir düşüncesi olarak aklınızda yer etmelidir. Bir travesti ya da cd ile istediğiniz ve hayalini kurduğunuz şekilde ilişkiye girebilmelisiniz.

Siz yakışıklı beyleri kendi yerimde ağırlamayı tercih ediyorum. Her içime girişinizde dalgalanan kalçalarımın görüntüsünden tutun da kalçalarıma atacağınız tokatlara kadar her şey sizin istediğiniz şeklide zevk ortamında muazzam şekilde olacak, bunun size garantisini veriyorum.

Antalya cd olarak popüler kızların bile size sunmayacağı zevkleri vaad eden çekici bir hatunum.

 

7 Haziran 2022 19:09

This ad has expired

Listing ID 58760649b879448d 1426 total views, 0 today

Comments