Antalya Merkez Travesti Benfu

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Antalya Merkez Güllük Caddesi travesti numaraları için bana ulaşabilirsiniz.

Herkese selamlar yeni ve güncel fotoğraflarımla sizlerleyim. Antalya Merkez travesti partner olarak sizleri adres olarak çok rahat bulabileceğiniz, girişi çıkışı rahat kendi yerimde ağırlıyorum. Aktif ve pasif olarak dilediğiniz gibi size zevkle hizmet edebilirim.

Ne olduğunu anlamadan annemleri aradım. Eve geldiler oradan da hastaneye gittik, ve şu an serbest bırakıldı. Ben ölebilirdim, ve böyle insanların dışarıya bırakılması ne kadar doğru anlam veremiyorum. Ben ondan şikayetçiyim en ağır cezayı almasını talep ediyorum dedi. 4. Asliye Ceza Mahkemesi’nde 8 yıla kadar hapis cezası istemiyle eziyet suçundan dava açıldı. Davasının duruşmasına tutuklu yargılanan, cezaevinden görüntülü olarak davaya katıldı. Duruşma salonunda tarafların avukatları hazır bulundu. Duruşmada sanığın savunması alındı, avukatlar da dinlenildi. Mahkeme hâkimi, sanığın tahliyesine karar vererek duruşmayı erteledi.

Burada gördüğünüz fotoğraflar bu ilanın yayınlandığı gün amatör olarak çekildiler.

Zayıf hatlara sahip, hem eşsiz muamelesi hem güler yüzü ile sizi mest edecek bir hatunum, ve kesinlikle benimle görüştüğünüze pişman olmayacaksınız. Detaylı bilgi ve randevu için beni alttaki numaramdan çekinmeden günün her saati arayabilirsiniz. Lütfen sadece arayarak iletişime geçin whatsapp dan yada mesaj yolu ile ulaşmaya çalışmazsanız sevinirim.

Comments