Konyaaltı Travesti

Antalya Konyaaltı travesti numaraları, Konyaaltı Hurma Altınyaka Liman Mahallesi Travestileri, Konyaaltı otele gelen kendi yeri olan evinde görüşen aktif pasif travestiler. Konyaaltı gay cd ap pasif numaraları telefonları.

Merhaba çapkınlar, özellikle Hurma Altınyaka tarafında olan beyefendilerin tartışılmaz en çok sevecekleri travesti olacağıma inanıyorum, ismim Fidan. Kararınızı vermeden önce alttaki dans videomu izlemenizi bir Antalya escort bayan olarak kesinlikle tavsiye ederim, ne kadar gerçek olduğumu anlayacaksınız.

Konyaaltı Aktif Pasif Travesti Numaraları

Dünyaca Ünlü pop yıldızı Konyaaltı ap travesti ile hayatı hakkında kitap yazmak istedi. Ve bu durum yazarlarla ve çeşitli makamlarla konuşmuşlardır. Bir yazar kabul edip bilinene göre bilmem kaç milyon dolara anlaştıklarını ve bu yaptıkları sözleşmenin sadece belirli bir süre için geçerli olduğu bildirildi. Sosyal medyada ve çeşitli mecralarda 15 milyon doların çok fazla olduğu ve henüz bile tam bir meblağ olmadığını duyan herkes şoka uğramıştır.

Sevgilinizi aratmayacak ilgi alaka ve istekli ön sevişmelerden hoşlanan, kesinlikle sizi üzecek canınızı sıkacak naz kapris yapmayan Antalya yeni travesti partnerim. Benim ziyaretime gelen beyleri doyumsuz ve azgın zamanlar bekliyor. Görüştüğü erkek ile uyum içerisinde sevişmeyi seven hem aktif hem pasif olabilen bir travesti olarak seks konusunda çok başarılı olduğuma inanıyorum.

Benim tadıma bakmak isteyen çapkın beyleri kendi yerimde ağırlıyorum, özel durumlarda istek olursa ve karşılıklı anlaşılabilirsek sizin yanınıza evinize yada otele de gelebilirim, bunun dışında aşırı uç olmadıkça bir yasağım sınırım yoktur, prezervatif kullanımı sizin kararınıza bırakıyorum, nasıl daha çok zevk alıyorsanız ilişki de o şekilde olsun istiyorum. Beni aramanızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Burada sizlere bolca fotoğraf sunmak istemiyorum amacım fotoğraflarıma bakıp otuzbir çekmeniz değil, kimi sikeceğinizi görüp ona göre gelmenizdir.

5 Nisan 2022 08:29

1839 total views, 6 today